Hospitality Chain

/Hospitality Chain
Hospitality Chain

Golf Club Havelte heeft een hospitality afspraak met diverse golfclubs.

Dit betekent dat de leden van de onderstaande verenigingen voor een goedkoper tarief bij elkaar kunnen spelen van maandag t/m vrijdag, met uitzondering van feestdagen (na telefonische reservering).

Het hospitality-tarief op Golf Club Havelte voor 18 holes bedraagt € 30,00. Kijk op de website van de andere deelnemende clubs voor de daar geldende tarieven.

Golfclub Emmeloord Emmeloord 0527-621477 www.golfclubemmeloord.nl
Golfpark Exloo Exloo 06-54214347 www.golfparkexloo.nl
Golfclub De Hildenberg Appelscha 06-57848818 https://www.gcdehildenberg.nl/golfclub/hospitality-chain.html
Golfclub Holthuizen Roden 050-5015103 www.gc-holthuizen.nl
Hattemse G&CC Hattem 038-4441909 www.golfclub-hattem.nl
Hooge Graven G&CC Ommen 0529-462810 www.hoogegraven.nl
Golfclub De Koepel Wierden 0546-574070 www.golfclubdekoepel.nl
GV Leeuwenbergh Den Haag 070 – 3954556 www.leeuwenbergh.nl
Golfclub Martensplek Tiendeveen 0528-331558 www.martensplek.nl
Golfclub De Semslanden Gasselternijeveen 0599-565353 www.semslanden.nl
Golfclub Terschelling West-Terschelling www.golfclubterschelling.com
Golfclub Westerwolde Vlagtwedde 0597-612813 www.gcwesterwolde.eu
Golfparc Sandur Emmen 0591 303054 www.golfparcsandur.nl
Westfriese Golfclub Westwoud 0228-562702 www.westfriesegolfclub.nl
Zaanse Golf Club Wijdewormer 0229-438199 www.zaansegolfclub.com

 

Baaninfo

Info na 8.30 uur definitief

Bijgewerkt op 25-5-2019 8.25 uur

  • Baan Open
  • Qualifying
  • Zomergreens
  • Trolley: Toegestaan
  • Buggy: Toegestaan
  • Dr. range Open tot 19:30 uur
  • Puttinggreen: Open
  • Pitchinggreen: Open
Bekijk de baanbezetting