Golf Club Havelte heeft een hospitality afspraak met diverse golfclubs.

Dit betekent dat de leden van de onderstaande verenigingen voor een goedkoper tarief bij elkaar kunnen spelen van maandag t/m vrijdag, met uitzondering van feestdagen (na telefonische reservering).

Het hospitality-tarief op Golf Club Havelte voor 18 holes bedraagt € 30,00. Kijk op de website van de andere deelnemende clubs voor de daar geldende tarieven.

Golfclub Emmeloord Emmeloord 0527-621477 https://golfclub-emmeloord.nl
Golfpark Exloo Exloo 06-54214347 https://www.golfparkexloo.nl
Golfclub De Hildenberg Appelscha 06-57848818 https://www.gcdehildenberg.nl
Golfclub Holthuizen Roden 050-5015103 https://golfclubholthuizen.nl
Hattemse G&CC Hattem 038-4441909 https://www.golfclub-hattem.nl
Hooge Graven G&CC Ommen 0529-462810 https://www.hoogegraven.nl
Golfclub De Koepel Wierden 0546-574070 https://www.golfclubdekoepel.nl/
GV Leeuwenbergh Den Haag 070 – 3954556 https://www.leeuwenbergh.nl/
Golfclub Martensplek Tiendeveen 0528-331558 https://www.martensplek.nl
Golfclub De Semslanden Gasselternijeveen 0599-565353 https://semslanden.nl
Golfclub Terschelling West-Terschelling http://www.golfclubterschelling.com/
Golfclub Westerwolde Vlagtwedde 0597-612813 https://www.gcwesterwolde.eu/
Golfparc Sandur Emmen 0591 303054 https://golfparcsandur.nl
Westfriese Golfclub Westwoud 0228-562702 www.westfriesegolfclub.nl
Zaanse Golf Club Wijdewormer 0229-438199 https://www.zaansegolfclub.com